Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality ZŠ > MÁJOVÝ POCHOD 2024

MÁJOVÝ POCHOD 2024Když se sejde parta lidí od radních přes vedení a pracovníky školy, dobrovolných hasičů a jejich přátel, nemůže vzniknout nic špatného!

Ba naopak! Je tady slunečný májový den, který nabízí program pro všechny věkové kategorie, děti, rodiče, prarodiče i jejich pejsky! Celý týden se chystá, vyrábí, vaří, rozesílají pozvánky.

Dnes již můžeme říct, že se zrodila tradice – 3. ročník dolnolutyňského májového pochodu je za námi. Naši obec si účastníci prošli jednou ze 3 tras – každý si mohl vybrat podle svých dispozic od 6,5 km po 16,5 km, mapy jsou v přiloženém albu fotek. Po trase byly kontrolní body, na kterých byla každému označena mapa, kterou dostal na startu a tím potvrdil, že si tu trasu prošel celou. V cíli čekala na všechny odměna – diplom a medaile, rovněž bezvadný gulášek, párek v rohlíku či jiné občerstvení podávané samotným ředitelem školy Marcelem Figurou a zástupkyní Martinou Baarovou, kterým zdatně asistoval radní Honza Wolf. Malí caparti si v cíli mohli nejen prohlédnout, ale i osahat hasičské auto a techniku, vyzkoušet si cestou i hasičský oblek.

Letošního ročníku se zúčastnil i pan starosta Mgr. Pavel Buzek, rovněž starosta Bohumína Ing. Petr Vícha.

Všichni zúčastnění poslali ze svého putování naší krásnou obcí své foto, selfíčko či fotku krajiny, kterou procházeli – vznikla galerie, kterou vám předkládáme a tímto vás už teď lákáme na další ročník. Více takových akcí, které dokáží stmelit všechny občany napříč generacemi!

 

foto ZDE