Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality ZŠ > LYŽAŘSKÝ KURZ I. STUPNĚ

LYŽAŘSKÝ KURZ I. STUPNĚDatum konání:
15.1.2024
Datum ukončení:
19.1.2024

V období od 15. do 19. ledna 2024 se naše škola vydala na nezapomenutelný lyžařský kurz do malebné obce Horní Lhota za Ostravou. Tato akce, která se konala v lyžařském areálu Vaňkův kopec, byla určena pro žáky 3. - 5. ročníků základní školy a malotřídních škol ve Věřňovicích a na Zbytkách.

Děti každý den ráno odjížděly do lyžařského střediska dvěma autobusy a na oběd se vracely do školy. Každý účastník byl zařazen do družstva podle svých lyžařských schopností, což zajistilo optimální podmínky pro jejich výuku a zábavu na svahu.

Podmínky na Vaňkově kopci byly pro lyžování naprosto ideální. Sněhová pokrývka byla dostatečná, a teploty se pohybovaly lehce pod nulou, což vytvářelo skvělé prostředí pro výuku lyžování našich žáků. Některé dny nám přálo i slunečné počasí.

Vrcholem celého týdne byly závody, které se konaly v pátek. Těch se zúčastnili nejen samotní žáci, ale i hrdí rodiče, kteří přijeli povzbudit své potomky. Atmosféra byla plná radosti a vzrušení.

Každý zúčastněný si odnesl nejen nové dovednosti v lyžování, ale i spoustu nezapomenutelných zážitků a mnozí i ocenění ve formě diplomu, medaile a věcné ceny.

Jsem ráda, že jsme mohli tuto akci uspořádat a poskytnout našim žákům možnost objevovat krásy zimního sportu. Děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci a věřím, že i v příštím roce bude tato tradice lyžařských kurzů na naší škole pokračovat.

 

 foto zde

 

 

 

 

 

IMG_1910.JPG