Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality ZŠ > KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCEDatum konání:
5.3.2024

Vážení čtenáři,

rádi bychom vás seznámili s výsledky nedávné konverzační soutěže v anglickém jazyce, která se konala dne 5. března 2024 v Bohumíně. Soutěže se zúčastnily školy z Bohumína a s velkou radostí můžeme oznámit, že i naše škola z Dolní Lutyně byla přizvána k této události.

Naši školu reprezentovalo celkem 6 žáků, kteří se zapojili do soutěže ve třech různých kategoriích. Jsme hrdí, že naši studenti dosáhli významných úspěchů:

  • Pavel Pospíšil získal 2. místo ve druhé kategorii, School and timetable. Jeho schopnost komunikovat v anglickém jazyce a znalost spojená se slovní zásobou k tématu škola  a rozvrh hodin byla nakonec oceněna porotou.

  • Vanesa Kaplanová dosáhla 3. místa ve třetí kategorii, Housing. Její schopnost vyjadřovat se v anglickém jazyce a porozumění tématu bylo oceněno a přineslo jí zasloužené uznání.

 

Těmito výsledky jsme si opět potvrdili, že naše škola má talentované a pilné studenty, kteří jsou schopni vyniknout i v takové konkurenci. Chtěli bychom poblahopřát všem účastníkům soutěže a také poděkovat organizátorům za skvělou akci.

Gratulujeme všem vítězům a věříme, že tato zkušenost bude pro naše žáky motivací k dalšímu rozvoji jejich jazykových dovedností.

 

AJ soutěž2
AJ soutěž 1
AJ soutěž3