Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality ZŠ > ČTVRTSTOLETÍ TURNAJE MC DONALD’S CUP

ČTVRTSTOLETÍ TURNAJE MC DONALD’S CUPDatum konání:
15.5.2024

 

Žáci 4. a 5. ročníku našich škol postoupili do krajského kola největšího školního fotbalového turnaje v Česku, které se konalo 15. května na ZŠ J. Šoupala v Ostravě. V naší kategorii jsme urputně bojovali s dalšími 7 týmy. Kluci první zápas prohráli, ale pak zabojovali, nenechali se zatlačit do kouta a další 2 zápasy s převahou vyhráli. Odpoledne nastoupili k boji o 3. místo, únava byla znát, převaha soupeře taky, a i přes obrovskou bojovnost a týmovou hru všech, skončili nakonec čtvrtí. Byli hodně smutní, ale zaslouží si naše poděkování za vzornou reprezentaci školy, vždyť s vítězem kategorie prohráli jen o 1 gól!

Celkově se letos do tří kategorií přihlásilo 3460 týmů z celkem 2084 škol, což je o téměř 300 týmů více než v loňském roce. Jsme rádi, že si kluci mohli užít radost z pohybu, fair play i jedinečnou atmosféru profesionálního fotbalu. Odměnou jim byla i společná fotografie s Davidem Krupičkou z Baníku Ostrava, reprezentantem ČR v kategorii U18.

Velký dík patří panu Michalu Ptoszkovi, který celý den v roli trenéra neúnavně vedl naše „mužstvo“, s obrovským přehledem, klidem a profesionálním přístupem ke klukům společně vybojovali nádherné čtvrté místo v Moravskoslezském kraji.

FOTO ZDE

McDonald´s Cup