Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality ZŠ > ANGLICKÉ DIVADLO - THE LITTLE SHED

ANGLICKÉ DIVADLO - THE LITTLE SHEDDatum konání:
26.6.2024
Již několik let je na naší škole milou tradicí, že žáci 9. ročníku hrají pro své spolužáky a vyučující anglické divadlo. Každým rokem se snažíme nastudovat jinou pohádku, letos jsme se však vrátili k úplně první, kterou jsme tuto milou tradici před 7 lety začali, a to Boudo Budko. Oproti původní verzi jsme lehce poupravili obsazení zvířátek a také jsme si vymysleli vlastní scénku :o). Přes počáteční nesnáze a obtíže jsme nakonec vše zdárně dotáhli do konce a předvedli své "umění" na samém konci šk. roku, ve středu a čtvrtek 25.+ 26.6. 
Na naše představení se kromě žáků "malé a velké" školy dokonce přijeli podívat i žáci z okolních škol - Nerad, Zbytky i Věřňovice - moc děkujeme, že jste vážili cestu, váš potlesk byl pro nás krásnou odměnou na tu dřinu :o). Také děkujeme spolku Matice školské za příjemné občerstvení, které nám připravili.
 

Všem svým milým divadelníkům přeji, aby si i na středních školách udrželi tu ochotu, trpělivost, snahu a píli, které dříve či později přinesou své ovoce :o)

foto zde