Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality ZŠ > 10. ROČNÍK LUTYŇSKÉ TRETRY

10. ROČNÍK LUTYŇSKÉ TRETRYDatum konání:
13.6.2024

Letošní 10. ročník Lutyňské tretry, který se konal na školním hřišti, přinesl radost a sportovní nadšení dětem i dospělým. Tato oblíbená událost přilákala 144 dětí a 117 dospělých, což svědčí o jejím velkém ohlasu a oblibě mezi rodinami. 

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích, což umožnilo účastníkům různých věkových skupin zapojit se a užít si pěkné odpoledne. Naše nejmladší děti z MŠ až po žáky 5 ročníku soutěžili spolu s rodiči, žáci 2. stupně pak tvořili kategorii jednotlivců. 

Disciplíny, ve kterých účastníci soutěžili, zahrnovaly běh na 60 metrů, štafetu 2x100 metrů, vrh koulí, hod medicinbalem pro děti a skok do dálky. Tyto disciplíny byly navrženy tak, aby byly zábavné a náročné zároveň, a aby podporovaly zdravého soutěžního ducha.

Celkem bylo rozdáno přes 50 cen, v každé kategorii jsme odměnili sportovce až do 10. - 15. místa.. Tyto odměny motivovaly všechny zúčastněné k maximálnímu nasazení a snažení. Výkony dětí i dospělých byly úctyhodné a atmosféra byla nabitá pozitivní energií a vzájemnou podporou.

Součástí akce byly i nafukovací atrakce, které poskytly dětem další zdroj zábavy a odpočinku mezi jednotlivými soutěžemi. 

Lutyňská tretra není jen o sportovních výkonech, nabízí rodinám příležitost strávit spolu aktivní odpoledne plné sportu a zábavy. Děti měly možnost ukázat své schopnosti a dovednosti, zatímco rodiče je mohli podporovat a motivovat.  

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přispěli k úspěchu této akce. Vaše účast a nadšení jsou pro nás největší odměnou a motivací pro pořádání dalších ročníků. Těšíme se na další společné sportovní zážitky a na již 11. ročník Lutyňské tretry, který jistě přinese stejně tolik radosti a sportovního ducha jako letos.

Zvláštní poděkování patří našim sponzorům, bez nichž by akce nemohla být tak úspěšná. Děkujeme Nadaci ČEZ, firmě Bohumínská stavební, Farmě Bezdínek, firmě PROKON a panu Janu Czapkovi za jejich štědrou podporu. Vaše příspěvky a podpora jsou pro nás neocenitelné a pomohly nám vytvořit skvělou událost pro všechny zúčastněné.

Děkujeme a těšíme se na další ročník.

 FOTO

Lutyňská tretra vyhlášení
Lutyňská tretra
1. kategorie
2. kategorie
3. kategorie
kategorie jednotlivci chlapci
kategorie jednotlivci dívky