Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality MŠ > Popletené pohádky

Popletené pohádkyDatum konání:
26.4.2015

karneval

Popletené pohádky? Tak to tady snad ještě nebylo! Známe pohádky klasické i moderní, kreslené i hrané, z pera autorů našich i těch zahraničních... Ale popletené pohádky? Takové mohou napravit rozhodně jenom osoby nejpovolanější, a to děti. A tak se v sobotu 21. března zcela naplnil sál kulturního domu malými človíčky v nápaditých maskách. Naše děti se pustily do díla a pod vedením paní Semančíkové pozvolna rozmotávaly jednotlivé pohádky. Ony se totiž zamíchaly jednomu malému chlapci, který zpřeházel stránky v knížce pohádek. více info celý článek...

Prohlédnout si je můžete na stránkách školy ZDE.

Celý příběh byl provázen tajuplnou hudbou, stínovým divadlem a řadou zajímavých soutěží a úkolů nejen pro děti, ale i pro dospěláky. Mohli si tak zasoutěžit v navlékání korálků, lovení dušiček z hrnečků od vodníka nebo si i s rodiči zařádit na koni. Legraci a pobavení si tak mohly užít nejen ratolesti, ale rovněž jejich rodiče či prarodiče. Za splněné úkoly na děti čekala sladká odměna a na samotný závěr pak malý balíček pro všechny zúčastněné.

Tohle sobotní odpoledne se náramně vydařilo. Nebylo by to však možné bez pomoci a ochoty členů zbyteckého Sdružení rodičů a přátel školy, ve kterém momentálně aktivně pracuje 17 maminek a učitelek. Jménem dětí děkujme za váš volný čas, elán a nadšení. Děkujeme za napečené dobroty, výzdobu a organizaci. Už nyní se můžeme těšit na další akce, jako jsou tolik oblíbené radovánky nebo sportovní odpoledne, kde se vyhrávají pravé medaile.

Krásně prožitý den si můžete připomenout prostřednictvím nádherných fotografií pořízených panem Radimem Sedláčkem. Prohlédnout si je můžete na stránkách školy ZDE.

Za SRPŠ při MŠ a ZŠ na Zbytkách Michaela Břízová a Lenka Trembošová.