Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality ZŠ > NAŠI OSMÁCI V SOUTĚŽI REPORTÉŘI NA STARTU

NAŠI OSMÁCI V SOUTĚŽI REPORTÉŘI NA STARTU



Datum konání:
15. 5. 2026

Skupina tří žáků z 8. ročníku - Markéta Pietraszková, Matyáš Čopík a Viktorie Janoušková se zúčastnila soutěže Reportéři na startu na Déčku. Přestože se tentokrát neumístili, odvedli skvělou práci při přípravě vlastní reportáže. Velké poděkování patří všem třem účastníkům za jejich čas, nasazení a chuť zkoušet nové věci. Jejich reportáž si můžete prohlédnout na odkazu níže.

Naše reportáž