Skupina tří žáků z 8. ročníku - Markéta Pietraszková, Matyáš Čopík a Viktorie Janoušková se zúčastnila soutěže Reportéři na startu na Déčku. Přestože se tentokrát neumístili, odvedli skvělou práci při přípravě vlastní reportáže. Velké poděkování patří všem třem účastníkům za jejich čas, nasazení a chuť zkoušet nové věci. Jejich reportáž si můžete prohlédnout na odkazu níže.