Ve středu 6. 5. se vybraní žáci malotřídních škol Zbytky a Věřňovice zúčastnili fotbalového turnaje malotřídek v Karviné. V soutěži byly celkem čtyři týmy, hrálo se každý s každým, žáci tedy hráli tři zápasy. V každém zápase do toho dali všechno, bohužel to nestačilo a skončili jsme čtvrtí. Přesto jsme si turnaj užili, počasí nám přálo a žáci měli ze hry radost.