Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality ZŠ > Bronzový úspěch našich volejbalistek v okresním kole!

Bronzový úspěch našich volejbalistek v okresním kole!



Ve čtvrtek 21. května 2026 se v Orlové uskutečnilo okresní kolo v odbíjené dívek. Naši školu skvěle reprezentoval tým ve složení Sofie Koutská, Alina Biliavská, Laura Šestáková, Nikol Doležalová, Elen Doležalová, Lilly Handlířová, Kateřina Chalupová a Viktorie Lukaščíková. Naše reprezentantky v silné konkurenci předvedly skvělé sportovní výkony, obrovskou bojovnost a zaslouženě vybojovaly krásné 3. místo.
Celý turnaj provázela skvělá atmosféra a napínavé zápasy. Dívky ukázaly perfektní týmovou spolupráci, herní disciplínu a nenechaly soupeřkám nic zadarmo. Každý bod byl tvrdě vydřený a bronzová medaile je skvělou odměnou za jejich nasazení.
Všem děvčatům moc gratulujeme k úspěchu, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!