Během celého školního roku provázel děti z MŠ Zbytky jejich třídní maskot – medvídek Fido. Každý
víkend si ho jedno z dětí odneslo domů, kde s rodinou prožil nejrůznější dobrodružství, výlety i
obyčejné chvíle. Děti společně s rodiči zapisovali zážitky do třídního deníku a přidávaly fotografie, o
kterých jsme si pak každé pondělí společně povídali.
Fido tak pomáhal dětem rozvíjet vyjadřování, vzájemné naslouchání i radost ze sdílení vlastních
zážitků. Zároveň jsme díky němu mohli lépe poznávat jeden druhého a prožívat krásné chvíle
společně.
Nyní Fido prožil svůj poslední víkend tohoto školního roku a tím jsme jeho putování uzavřeli. Děkujeme všem
dětem i rodičům za krásné zápisy, fotografie a péči o našeho třídního kamaráda.